Stránka se načítá…

Jenda Perla

Social Media Maniac | Jenda Perla

Píši o sociálních sítích a pracuji jako Online Marketing Specialist ve společnosti Y Soft.

Zpět na blog

E-book týdne 12: The Ultimate Guide to Facebook Custom Audiences

Vracím se dnes tématicky zpátky k marketingu v sociálních sítích. Konkrétně k tématu Facebook Custom Audiences, neboli vlastních publik pro cílení reklamy na Facebooku. To je extrémně užitečný nástroj, pokud víte, jak jej použít. Většinu věcí z e-booku od AdEspresso jsem znal, ale neuškodí malé připomenutí. A některým z vás se jistě e-book bude hodit.

Pro koho je e-book určen?

Pro včechny, kteří chtějí pracovat s Facebook reklamou a jejím pokročilým cílením. Ať už jste přímo markeťák ve firmě, nebo social media specialista, který doposud Custom Audiences nepoužíval, rozhodně byste se o nich měli něco dozvědět. E-book předpokládá, že znáte základy Facebook reklamy, ale nevíte nic o Custom Audiences.

Obsah e-booku

Knížka má sedm kapitol. V některých z nich je na konci stránka o tom, jak danou věc udělat pomocí nástroje AdEspresso, což můžete s klidem přeskočit, pokud jej nechcete použít.

  1. What are Custom Audiences? – základní představení Custom Audiences a jejich typů
  2. How to Create a Custom Audience – návod, jak vytvořit Custom Audience z mailů, telefonních čísel nebo Facebook ID
  3. How to Create a Lookalike Audience – návod, jak z vašich Custom Audiences vytvořit Lookalike Audience
  4. How to target your Facebook Ads to Custom Audience – velmi jednoduchá ukázka, kde najít u reklam možnost cílení na vlastní publika
  5. 7 Ideas to Boost Your Campaigns with Custom Audiences – 7 strategií, jak a k čemu využít Custom Audiences. Všechny dávají smysl a mohou vám pomoci
  6. Website Custom Audiences – The Power of Retargeting – návod, jak vytvořit a proč využít Website Custom Audience
  7. Doing More with Audiences and AdEspresso – pokud nechcete využívat nástroj AdEspresso, můžete tuto kapitolu s klidem přeskočit.

Jak e-book získat?

AdEspresso vydává své e-booky v rámci snahy získávat kontakty a tak musíte vyplnit jméno a telefon, abyste si mohli The Ultimate Guide to Facebook Custom Audiences stáhnout.

STÁHNOUT SI THE ULTIMATE GUIDE TO FACEBOOK CUSTOM AUDIENCES

0 comments

Novější

Starší