Stránka se načítá…

Jenda Perla

Social Media Maniac | Jenda Perla

Píši o sociálních sítích a pracuji jako Online Marketing Specialist ve společnosti Y Soft.

Zpět na blog

E-book týdne 13: Marketing Automation for Success

Ve Y Softu se weby staví na redakčním systému Kentico. Začínám postupně pronikat do jeho možností a plánujeme, co vše v online marketingu využijeme. V nejvyšší licenci Kentica jsou velmi zajímavé funkce marketingové automatizace pro lead generation. A právě marketingové automatizace se týká dnešní e-book, whitepaper vydaný Kenticem.

Pro koho je e-book určen?

Pro každého online markeťáka, nebo jeho šéfa, kteří chtějí začít s marketingovou automatizací a udělat si základní přehled o možnostech a cílech v tomto marketingovém odvětví. Pokud chcete vyčerpávající příručku, budete muset sáhnout po něčem jiném. Pokud chcete základní znalosti a přehled, bude vám tento e-book stačit.

Obsah e-booku

Jde o 11 stránkový whitepaper, takže nemá smysl zde popisovat jednotlivé minikapitoly. E-book vás postupně provede tím, co je vlastně marketingová automatizace zač, k jakým cílům může sloužit, jaké základní věci si pohlídat, abyste ji dělali správně a ukáže vám několik případů. V závěru samozřejmě ukazuje příklady na možnostech systému Kentico, ale to lze jednoduše odfiltrovat, přínos pro vás budou mít i tak.

Jak e-book získat?

Kentico samozřejmě obsahový marketing využívá v rámci lead generation a tak za tento whitepaper budete muset poskytnout kontaktní informace. Jinak je ale zdarma.

STÁHNOUT SI MARKETING AUTOMATION FOR SUCCESS

0 comments

Novější

Starší